Import i Dystrybucja sprzętu magazynowego
Od 2018 roku Point of View jest oficjalnym importerem i dystrybutorem Chińskiego producenta nowoczesnych wózków widłowych EP. W stałej sprzedaży posiadamy paleciaki elektryczne z bateriami litowo-jonowymi EPT 12EZ w wersji PRO. Pozostałe sprzęty jesteśmy w stanie dostarczyć na indywidualne zamówienie.

Jesteśmy autoryzowanym przestawicielem Ep Equipment Co, Ltd. Zapewniamy kompleksowy serwis w Polsce.
Sprzedaż paleciaków elektrycznych oraz pozostałym wózków i pojazdów firmy EP oferujemy wraz z firmą Grupa PGS Sp. z o.o. Point of View jako doświadczony operator logistyczny jest bezpośrednim importerem produktów firmy EP, Grupa PGS natomiast zajmuje się sprzedażą, serwisem oraz wynajmem długoterminowym. Proponowany przez nas wózek, przy masie netto wynoszącej zaledwie 130 kg i nośności 1200 kg, został zaprojektowany z myślą, jako idealne rozwiązanie dla potrzeb handlu detalicznego artykułami spożywczymi oraz w magazynach drobnicowych. Elektryczny wózek paletowy zachwyca niezwykle kompaktowymi wymiarami - podobnie jak ręczny wózek paletowy i dlatego jest idealnym towarzyszem w operacjach zarówno wewnątrz wąskich korytarzy jak i na większym obszarze do przemieszczania ładunków. Prezentowany wózek EPT 12EZ PRO oferuje wszystkie zalety w pełni elektrycznego wózka paletowego. Napęd i podnoszenie są zasilane elektrycznie za pomocą nowoczesnej baterii litowo-jonowej. Może być ładowany w bardzo krótkim czasie i zapewnia wystarczającą ilość energii na kilka godzin pracy. Dzięki powyższym własnościom, idealnie nadaje się do użytkowania zamiast ręcznego wózka paletowego oraz wydatnie przyczynia się do poprawy bezpieczeństwa i ergonomii w magazynie lub sklepie.
Przy zamówieniu większej ilości istnieje możliwość personalizacji wózków (kolory) oraz zmiany specyfikacji.


*Różnice wersji PRO od wersji Standard:
 • większa moc silnika – łatwiejsza i bardziej płynna obsługa
 • większe koło napędowe – wózek łatwiej pokonuje przeszkody i nierówny teren
 • wersja PRO przeznaczona jest do pracy zarówno wewnątrz magazynów i sklepów, jak również na zewnątrz (wersja Standard przeznaczona jest do wewnątrz)

 • Paleciak elektryczny Li-ion EPT12 EZ w wersji PRO*

  Trend na rynku!

  5999 PLN** /szt.

 • Udźwig: 1200kg
 • Akumulator: Li-ion 24V 20Ah/26Ah 3.7KG
 • Waga całkowita (z akumulatorem): 130KG
 • Czas pracy na baterii: 3,5h (ok. 230palet)
 • Czas ładowania standardowej baterii: 2,5h
 • Ilość:
  **Podana cena jest ceną netto.
  Najnowszy trend na rynku
  Nowoczesne, lekkie, elektryczne paleciaki są najnowyszym rozwiązaniem na rynku.
  Nowoczesny design
  Małe rozmiary i design przypominający zwykły ręczny wózek paletowy.
  Łatwa obsługa
  Zastosowanie najnowszych rozwiązań technicznych pozwala na łątwą konserwację i diagnostykę komputerową.
  Image
  Potrzebujesz więcej informacji?

  Skontaktuj się z nami

  22 756 41 10 paleciaki@pov.com.pl
  Formularz kontaktowy

  Paleciaki mogą być odebrane osobiście, bądź transportem klienta. Oferujemy również własne usługi transportowe. Przy zakupie 1-3 szt. koszt transportu wynosi ok. 150zł brutto/szt.

  Jesteśmy autoryzowanym przestawicielem Ep Equipment Co, Ltd. Zapewniamy kompleksowy serwis w Polsce. Spółka powstała w 2004 roku jednak osoby z nią związane działają w branży logistycznej od ponad 20 lat. Point of View zajmuje się gospodarką magazynową oraz wynajmem nowoczesnych powierzchni magazynowych i produkcyjnych w centralnej Polsce, tj. w Piasecznie, Górze Kalwarii oraz Kawęczynie (gmina Konstancin-Jeziorna). Wszystkie te lokalizacje są w bliskiej odległości od Południowej Warszawy.