Point of View jest liderem na rynku usług logistycznych, który zajmuje się szeroko rozumianą gospodarką magazynową oraz wynajmem nowoczesnych powierzchni magazynowych i produkcyjnych w centralnej Polsce tj. Piasecznie, Górze Kalwarii, Kawęczynie i Pniewach koło Grójca.

Dodatkowo jesteśmy w stanie świadczyć nasze usługi logistyczne w magazynach partnerskich rozsianych po całej Polsce. Obecnie dysponujemy magazynami o łącznej powierzchni około 90 000m2. Firma Point of View powstała na początku 2004 roku jako biznes rodzinny, jednak osoby z nią związane działają w branży logistycznej od ponad 20 lat. Od samego początku swojej działalności Point of View współpracuje zarówno z dużymi korporacjami, w tym międzynarodowymi, jak i mniejszymi firmami lokalnymi, a także z tzw. start-up’ami. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie dostosowując się do jego określonych potrzeb i oczekiwań, nieustannie włączając do naszego spektrum działalności nowe usługi magazynowo – logistyczne, a w razie potrzeby pomożemy przystosować pomieszczenia dla Państwa określonych wymagań.

Główną działalnością Point of View jest świadczenie usług magazynowych i logistycznych. Świadczymy usługi między innymi dla znanych światowych koncernów kosmetycznych i elektronicznych. Dysponujemy magazynami o łącznej powierzchni ponad 80 000 m².

Posiadamy powierzchnie magazynowe w przedziale od 400m² do 16 000m². W każdej z oferowanych przez nas lokalizacji znajdują się również powierzchnie biurowe, które jesteśmy w stanie zaadoptować zgodnie z życzeniem klienta.

Oferujemy magazyny ze ściśle kontrolowaną temperaturą. Posiadamy certyfikowane regały wysokiego składowania, odpowiednie wózki do obsługi tych regałów oraz inny sprzęt niezbędny w magazynie (platformy do przeprowadzania inwentaryzacji na wysokości do 12m, maszyny sprzątające, foliarki do palet, sprzęt do kompletacji drobnicowej, itp.).

 

Każdego klienta traktujemy indywidualnie dostosowując się do jego określonych potrzeb i oczekiwań. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi stawały się coraz bardziej konkurencyjne. Posiadamy certyfikat systemu jakości PN – EN ISO 9001:2009 w zakresie usług magazynowych oraz certyfikat bezpieczeństwa higieny produkcji żywności HACCP.

 

Mamy nadzieję, iż nasza oferta okaże się dla Państwa na tyle interesująca i atrakcyjna, że pomoże nam nawiązać długą i owocną współpracę!

Zapewniamy obsługę najwyższej jakości.

W razie potrzeby pomożemy przystosować pomieszczenia dla Państwa indywidualnych potrzeb.

 


 

 

W 2013 roku otrzymaliśmy dotację na zrealizowanie projektu stworzenia Obsługi Procesów Logistycznych B2B w technologii chmury obliczeniowej

 

Projekt realizowany w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, Działanie 8.2

Tytuł projektu: System Obsługi Procesów Logistycznych B2B w technologii chmury obliczeniowej.

Celem projektu będącego przedmiotem wniosku o dofinansowanie jest stworzenie Systemu Obsługi.

Procesów Logistycznych B2B ( zwanego SOPL B2B) w technologii Cloud Computing. System ten umożliwi świadczenie innowacyjnej usługi, polegającej na zaoferowaniu każdemu przedsiębiorstwu działającemu w branży e-commerce outsourcingu całości procesów logistycznych, udostępniając przy tym specjalistyczne oprogramowanie do zarzadzania magazynem w modelu Software as a Service.

Wdrożony system B2B będzie automatyzował następujące procesy biznesowe:

  • 1. Proces informowania o stanach magazynowych

    2. Proces obsługi logistycznej zamówień

    3. Proces rozliczeń i rozrachunków

 

Okres realizacji: 01.11.2013 – 31.03.2015
Przyznana kwota dofinansowania w ramach projektu: 747 082,00 PLN

DOTACJE NA INNOWACJE INWESTUJEMY W WASZĄ PRZYSZŁOŚĆ.


DOTACJE NA INNOWACJE INWESTUJEMY W WASZĄ PRZYSZŁOŚĆ

INTEGRACJA SYSTEMOWA

 

Nasi Klienci, nie tylko z obszaru e-logistyki, chętnie korzystają z możliwości i udogodnień jakie daje integracja systemowa. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom stworzyliśmy, a następnie wdrożyliśmy w naszym magazynie obsługującym różnego typu projekty, nowoczesny system informatyczny typu WMS (Warehouse Management System), który był na bieżąco rozwijany, a jego funkcjonalności dopasowywane do konkretnych wymagań naszych Klientów.

W poprzednich latach zakończyliśmy prace nad projektem budowy Systemu Obsługi Procesów Logistycznych B2B (SOPL), dzięki któremu wprowadziliśmy innowacyjną usługę dla start up’ów oraz e-sklepów, które chciałyby zoptymalizować procesy logistyczne związane ze sprzedażą w internecie.

Integracja systemowa pozwala na skrócenie procesu obsługi zamówień internetowych i szybsze doręczenie produktów do Klientów końcowych, co jest niezmiernie ważne w czasach, kiedy liczy się każda chwila, a często impuls przyczynia się do dokonania zakupu. Na takie potrzeby również operator logistyczny musi być przygotowany i posiadać zintegrowane systemy do ich obsługi. Dlatego posiadanie elastycznego i kompleksowego rozwiązania informatycznego do zarządzania magazynem, wszelkimi jego operacjami, stockiem, optymalizacją operacji i składowania - jest jednym z ważniejszych elementów w obsłudze logistycznej.

 

Point of View wykorzystuje taki system, który dodatkowo w zależności od potrzeb naszych klientów, możemy rozszerzać o dodatkowe funkcjonalności i moduły, dzięki czemu jesteśmy w stanie rzetelnie zarządzać różnorodnymi projektami i optymalizować nasze działania.