Jaka jest różnica pomiędzy czynszem bazowym, a czynszem efektywnym? Co to są za koszty i w jakim celu się je stosuje?

2024-05-21

W artykule numer 2 dowiecie się między innymi ⤵️
- Jaka jest różnica pomiędzy czynszem bazowym, a czynszem efektywny? Co to są za koszty i w jakim celu się je stosuje?
- Dodatkowa zachęta i kontrybucja. Czym są i jaki mają wpływ na koszty wynajęcia magazynu i powierzchni biurowych?

Na jakie elementy współpracy zwrócić uwagę na etapie wyboru operatora, oferującego wsparcie w działaniach logistycznych?

2024-04-26

W pierwszym artykule z serii NAU(logisty)KA z Point of View odpowiemy na najczęściej zadawane pytania przez firmy, które zastanawiają się nad powierzeniem działań operatorom logistycznym dostępnym na rynku. Przedstawimy przejrzyste warunki współpracy i wskażemy w jaki sposób, zajmując się gospodarką magazynową, jesteśmy w stanie usprawnić procesy logistyczne tak wielu firm. Wyjaśnimy, jak wynająć powierzchnie magazynowe, a także opowiemy w jaki sposób kształtował się rynek logistyczny na przestrzeni kilku ostatnich lat.

Jak sprawnie radzić sobie z logistyką e-commerce

2023-10-12

E-commerce to dziedzina, która dynamicznie rozwija się na całym świecie. Jednak z sukcesem biznesu online wiążą się również konkretne wyzwania, zwłaszcza w zakresie gospodarki magazynowej. Dlatego też zanim wyzwania staną się przeszkodą, warto znać je i przygotować się do skutecznego zarządzania magazynem w sklepie internetowym.

DOŁACZ DO NAS! NOWY MAGAZYN!

Centrum Magazynowe Point of View w Grodzisku Mazowieckim to nowoczesny park logistyczny zlokalizowany 15 minut na zachód od Warszawy, zaledwie 100 m od węzła Grodzisk Mazowiecki (Autostrada A2), w jednym z najważniejszych punktów logistycznych Warszawy i Mazowsza. Budynek oferuje ponad 53 000 m2 powierzchni i gwarantuje niezakłócony dostęp zarówno do stolicy jak i centralnej i zachodniej Polski. Wybrane budynki posiadają prestiżowy certyfikat BREEAM, na dachach montowane są instalacje fotowoltaiczne, a także świetliki na 4% dachu w strefach przydokowych, 2% w pozostałej części budynku.

Akcja co-packingowa

Kolejna akcja copackingowa w realizacji :) Miłego oglądania
#jemsushi

Mamy Nowe Auto

Nowe auto w naszej flocie :)