Jak ważne są opakowania?

2020-07-02

Opakowania są nieodłączną częścią życia codziennego każdego człowieka niezależnie od tego, czy chodzi o działalność biura, domu, sklepu, czy hali produkcyjnej, a poza tym spełniają wiele różnorodnych funkcji, począwszy od zabezpieczenia towaru i jego bezpośredniej ochrony, po ułatwienie magazynowania i transportu. Stanowią ważny element marketingu, szczególnie w przypadku dóbr luksusowych, gdzie opakowanie dodatkowo świadczy o wysokiej jakości towaru. Często wpływają też na konkurencyjność produktu.

Jak budować skalowalny biznes dzięki wirtualizacji i cyfryzacji ?

2020-06-22

Może właśnie teraz masz czas na modernizację procesów i technologii, które pomogą w szybkim rozwoju?
Możliwość powiększania skali działalności jest czymś, o czym każdy, kto chce się rozwijać, musi myśleć. Aby to zrobić, trzeba mieć odpowiednie systemy, procesy i talent. Jeśli więc walczysz o swój biznes to twoim wyzwaniem jest zidentyfikowanie wąskich gardeł, ograniczeń, które powstrzymują Cię przed rozwojem.

Eko-Logistyczny Point of View

2020-06-03

Jakość otaczającego nas środowiska stanowi niezmiennie rosnący problem, pomimo wdrażania nowych zasad lub przepisów, które mają na celu ograniczenia wpływu, jaki wszyscy mamy na nasze otoczenie. Globalne ocieplenie nie jest już wyimaginowanym problemem i wszyscy są tego świadomi, a firmy logistyczne nie są tutaj wyjątkiem.

Tylko Wiatr Tylko Woda

Tesla Targi

Załączamy obiecany filmik z targów.

Akcja co-packingowa

Kolejna akcja copackingowa w realizacji :) Miłego oglądania
#jemsushi