W POV - Logistyka przyjazna środowisku

2020-11-23

Czy wiesz, że transport odpowiada za około 14% emisji wszystkich gazów cieplarnianych oraz 25% emisji dwutlenku węgla?

Naszym celem jest aktywne przyczynianie się do obniżenie tych wielkości, co może stanowić poważne wyzwanie dla osób zarządzających transportem. Niemniej rozwiązania, jakie możemy zastosować, to między innymi lepsza organizacja, która pozwala zminimalizować niepotrzebne przewozy, wybór pojazdów wymagających mniejszego zużycia energii oraz elektryfikacja.

Co możemy dla Ciebie zrobić? - Obsługa logistyczna dostosowana do wymagań

2020-07-31

Prowadząc biznes widzisz jak ważny jest serwis, wysyłki na czas, sprawna obsługa, bezpieczne pakowanie i bieżąca informacja. Dla operatora logistycznego współpraca z sektorem handlu elektronicznego często jest pełna wyzwań i dostosowania się do wyjątkowych wymogów, przy jednoczesnej obsłudze branż tradycyjnych. Jeśli jesteś z branży e-commerce z pewnością masz własne wymagania i oczekiwania, co do procedur i procesów, dlatego my dajemy Ci elastyczne i indywidualne podejście oraz wsparcie na każdym etapie.

Osiągaj sukcesy i rozwijaj swój biznes

2020-07-09

Czy kiedykolwiek tak bardzo obawiałeś się zmiany lub porażki, że to Cię paraliżowało i nie mogłeś podjąć żadnej decyzji? Nie? To może przyzwyczaiłeś się do tego jak jest, bo przecież nie jest źle, że nie pomyślałeś jeszcze, że może być lepiej? Niestety czasami przyzwyczajenie lub „brak czasu” mogą sprawić, że nic nie zrobisz (nawet jeśli możesz) i nie będziesz się rozwijał tak szybko, jakbyś chciał i na co Cię stać.

Tylko Wiatr Tylko Woda

Tesla Targi

Załączamy obiecany filmik z targów.

Akcja co-packingowa

Kolejna akcja copackingowa w realizacji :) Miłego oglądania
#jemsushi