Tworzymy dobrą atmosferę, wysoką kulturę organizacyjną, jesteśmy kreatywni, zorganizowani, innowacyjni, elastyczni, mamy doświadczenie i chętnie dzielimy się naszą wiedzą.

Nasz sukces to wartościowi pracownicy, którym zależy na jakości usług i informacji, którzy łączą doświadczenie z otwartością na ciągły rozwój własny i firmy. Pasja naszego zespołu mobilizuje nas, daje siłę, dobrą energię i chęć do ciągłego uczenia się.

 

Jesteśmy gotowi sprostać nowym i zmieniającym się wyzwaniom. Nasi pracownicy odbywają co roku szkolenia z zakresu ADR, dzięki czemu możemy sprostać potrzebom dodatkowej grupy Klientów. Dbamy także o szkolenia miękkie naszej kadry.

 

Zarówno pracownicy administracyjni jak i operacyjni mogą korzystać z dofinansowania, lub całkowitego zwrotu kosztów szkoleń zewnętrznych, dzięki czemu mogą oni rozwijać się i dokształcać. Posiadamy własnych wewnętrznych audytorów HACCP, którzy czuwają nad bezpieczeństwem towarów spożywczych.

 

Dbamy także o czas wolnych naszej kadry. Organizujemy szereg wspólnych wyjść integracyjnych, ponadto nasi pracownicy mogą korzystać z programów sportowych.