ACTION SPORTS

Zajmuje się organizacją imprez, festynów, pikników na zlecenie klienta. Dostarcza wyposażenie począwszy od instalacji dmuchanych dla najmłodszych, poprzez catering, ogródki piwne, do instalacji scen, oświetlenia i nagłośnienia koncertów. Współpracuje z przedsiębiorstwami prywatnymi, jak i organami publicznymi takimi jak stowarzyszenia, gminy, powiaty. Nie ma takiego pomysłu na zabawę i integracje, którego nie można zrealizować.

AGENCJA CELNA S.MED DORADZTWO CELNE I USŁUGI TRANSPORTOWE

Agencja Celna S.MED Doradztwo Celne i Usługi Transportowe istnieje od 1999 roku. Podstawowym zakresem działalności Agencji Celnej S.MED jest świadczenie kompleksowych usług dla firm dokonujących obrotu towarowego z zagranicą. Jesteśmy skutecznym i zgranym zespołem stawiającym na rozwój i profesjonalizm. Naszym atutem jest doświadczenie i wieloletnia obecność na rynku usług agencji celnych i firm spedycyjnych. Wykorzystując doświadczenie współpracy z urzędami celnymi oraz innymi firmami realizujemy wizerunek nowoczesnej firmy obsługującej profesjonalnie swoich klientów. Serdecznie zapraszamy do współpracy !

HOTEL BURSZTYNOWY PAŁAC

Hotel Bursztynowy Pałac to 4* luksusowy hotel na pomorzu zachodnim. Hotel znajduje się w stylowo odrestaurowanym zabytkowym Pałacu wśród wspaniałego ogrodu. Kompleks hotelowy, który tworzą Bursztynowy Pałac, urocza Rezydencja Myśliwska oraz Biały Pałac. Pomiędzy tymi obiektami pobłyskuje błękitną taflą niewielkie jezioro. Całość otacza starannie utrzymany park krajobrazowy. Stylowo zachowany wystrój wnętrz i przepiękne otoczenie nadają temu miejscu niepowtarzalny klimat.

2RIDE.PL

Sklep internetowy zajmujący się sprzedażą i wynajmem pojazdów elektrycznych: hulajnogi, nineboty, unicykle, I-waki, deskorolki. Firma 2ride.pl jest wyłącznym dystrybutorem firmy Ninebot na Polskę. Na każdy zakupiony sprzęt klienci dostają gwarancje oraz pewność szybkiego i sprawnego serwisu.