Co-Packing

Usługi co-packingowe świadczone przez Point of View, to szeroko rozumiane procesy związane z przepakowywaniem produktów, tworzeniem zestawów promocyjnych lub podarunkowych, standów, displayów, wymianą opakowań, miksowaniem, sortowaniem,  foliowaniem, stickerowaniem, insertowaniem itp. Przepakowywanie produktów może mieć na celu wymianę uszkodzonych opakowań, zmianę wielkości opakowań, a także przesypywanie, rozlewanie, umieszczenie polskich etykiet, bądź utworzenie nowych dedykowanych zestawów wspierających działania marketingowe.

 

Jako odpowiedzialny Co-packer stale inwestujemy w nasz park maszynowy, dzięki czemu gwarantujemy świadczenie usług na najwyższym poziome – szybko, sprawnie i fachowo, terminowo realizujemy zlecenia naszych kontrahentów. Staramy się sprostać nawet najbardziej nowatorskim potrzebom, wdrażając innowacyjne rozwiązania techniczne i organizacyjne. Jako partner biznesowy, zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie i całkowite bezpieczeństwo powierzonych nam produktów.

 

OFERUJEMY:

 • Kompleksową obsługę klienta.
 • Konfekcjonowanie płynów oraz towaru sypkiego
 • Pomoc, szybką reakcję na potrzeby klienta, dbanie o jakość i bezpieczeństwo produktu.
 • Profesjonalizm oparty na doświadczeniu, elastyczne podejście do każdego projektu.
 • Szybkość realizacji zamówień dzięki wykorzystaniu najnowszych rozwiązań technologicznych.
 • Dogodną lokalizację firmy – łatwy i prosty dojazd.
 • Transport towarów w tym żywności.

Point of View -Materiały reklamowe:

 • projektowanie graficzne
 • druk offsetowy w pełnym zakresie formatów
 • druk niskonakładowy na ploterze wielkoformatowym
 • wykończenia introligatorskie

Point of View -Co-Packing:

 • pakowanie
 • przepakowywanie
 • foliowanie
 • konfekcjonowanie
 • zestawy promocyjne
 • etykietowanie
 • insertowanie
 • kopertowanie
 •  

PRZEPAKOWYWANIE:

Kompleksowo pakujemy i przepakowujemy produkty do kartonów, kopert, torebek, pudełek i innych opakowań. Dokonujemy wymiany zniszczonych opakowań na nowe, wymieniamy je ze względu na nieprawidłowe opisy,
przepakowujemy z opakowań zbiorczych do opakowań typu MAKROunit. W zależności od rodzaju zlecenia i materiału wyjściowego, do pakowania wykorzystujemy nowoczesne maszyny lub pakujemy ręcznie.

Najczęściej realizowane zlecenia związane są z wymianą zniszczonych opakowań na nowe, zmianą opakowań ze względu na niewłaściwe opisy, wprowadzeniem promocji lub nieoznakowanych opakowań zbiorczych na opakowania typu MAKROunit.

FOLIOWANIE:

Foliowanie jest niezastąpioną usługą, która ma na celu podniesienie estetyki produktów, ich prawidłowe zabezpieczenie, pakowanie łączenie w celach promocyjnych. Dokonujemy foliowania i zgrzewania produktów z użyciem profesjonalnych urządzeń Posiadany przez nasz park maszynowy pozwala na zaoferowanie naszym klientom usług foliowania praktycznie każdego produktu zarówno w folię luźną, jak i obkurczoną na produkcie. Jesteśmy w stanie zafoliować praktycznie każdy przedmiot – materiały reklamowe, czasopisma czy kosmetyki.

   
Zgrzewarka kurtynowa    Zgrzewarka kloszowa

AUTOMATYKA:

Posiadamy nowoczesne zaplecze maszynowe, które pozwala nam realizować coraz bardziej wymagające zlecenia co-packingowe. Pełną automatykę stosujemy przy foliowaniu produktów folią bezbarwną albo z brandingiem, z wykorzystaniem pozycjonowania. Zautomatyzowane linie produkcyjne również pomagają w efektywnym etykietowaniu produktów np. nadrukami promocyjnymi. Wykorzystujemy również półautomatyczne linie produkcyjne do tworzenia wszelkiego rodzaju mixów, tworzenia standów, czyli opakowań ekspozycyjnych chętnie wykorzystywanych w sklepach lub sieciach handlowych.

Dzięki nowoczesnym maszynom jesteśmy w stanie przygotować ponad 1500 zgrzewów na godzinę, co pozwala nam realizować duże projekty (często dla sieci handlowych) w krótkim czasie.

   
Maszyna zgrzewająca folię  

 

 

 

 

 

ETYKIETOWANIE:

Etykietowanie możemy wykonywać maszynowo lub manualnie w zależności od zapotrzebowania, specyfiki towaru, miejsca naklejania etykiety oraz czynności dodatkowych związanych z etykietowaniem jak np. usunięcie pierwotnej etykiety.

 

   
Maszyna do nadruku seryjnego    Linia etykietująca

 
 

 

 

 

 

KONFEKCJONOWANIE:

Usługa konfekcjonowania realizowana jest w oparciu o prace ręczne. Są to bardzo często wyjątkowo subtelne prace, których charakter nie pozwala na wykorzystanie parku maszynowego. Dzięki stałemu i doświadczonemu zespołowi pracowników realizujących zlecenia konfekcjonowania, jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej skompilowane i złożone zlecenie.

Zestawy promocyjne to popularna forma podkreślenia wagi relacji biznesowych. Z reguły są to podarunki adresowane konkretnej grupie osób, dlatego też tak istotna jest jakość wykonania zestawu. W ramach realizacji zestawów promocyjnych świadczymy kompleksowe usługi projektowania i przygotowywania niestandardowych zestawów, które mogą zawierać w sobie zróżnicowane produkty. Materiały stosowane do tego celu dobieramy sami po uprzednio wykonanych próbach bądź działamy na zlecenie Klienta. Produkty łączymy ze sobą w pomysłowy i trwały sposób, dzięki czemu trafiamy w nawet najbardziej wymagające gusta.

       

Nasza firma zajmuje się profesjonalnie świadczeniem wszelkich usług związanych z utrzymaniem sklepów internetowych. Nasi Klienci mogą liczyć na pomoc zarówno w kwestiach merytorycznych dotyczących doboru opisów produktów, akcji promocyjnych sklepu i produktów jak i kompleksowej wysyłki towarów.

Pakowanie produktów w zestawy promocyjne
Przygotowanie standów, stojaków reklamowych, itp.
Etykietowanie i metkowanie
Umieszczenie naklejek/etykiet okolicznościowych
Dołączanie gratisów bądź próbek do produktów
Mieszanie towarów z dostarczonych ładunków w zestawy o innej konfiguracji.
Przygotowywanie towaru do wysyłki zgodnie ze specyfikacją Klienta
Akcji marketingowych
Akcji świątecznych
Programów lojalnościowych
Materiałów marketingowych, akcydensów, POS, etc.