Integracja Systemowa

DOTACJE NA INNOWACJE INWESTUJEMY W WASZĄ PRZYSZŁOŚĆ

Nasi Klienci, nie tylko z obszaru e-logistyki, chętnie korzystają z możliwości i udogodnień jakie daje integracja systemowa. Wychodząc naprzeciw  ich oczekiwaniom  stworzyliśmy, a następnie wdrożyliśmy w naszym magazynie obsługującym różnego typu projekty, nowoczesny system informatyczny typu WMS (Warehouse Management System), który był na bieżąco rozwijany, a jego funkcjonalności dopasowywane do konkretnych wymagań naszych Klientów. 

W poprzednich latach zakończyliśmy prace nad projektem budowy Systemu Obsługi Procesów Logistycznych B2B (SOPL), dzięki któremu wprowadziliśmy innowacyjną usługę dla start up’ów oraz e-sklepów, które chciałyby zoptymalizować procesy logistyczne związane ze sprzedażą w internecie.

Integracja systemowa pozwala na skrócenie procesu obsługi zamówień internetowych i szybsze doręczenie produktów do Klientów końcowych, co jest niezmiernie ważne w czasach, kiedy  liczy się każda chwila, a często impuls  przyczynia się do dokonania zakupu. Na takie potrzeby również operator logistyczny musi być przygotowany i posiadać zintegrowane systemy do ich obsługi. Dlatego posiadanie elastycznego i kompleksowego rozwiązania informatycznego do zarządzania magazynem, wszelkimi jego operacjami, stockiem, optymalizacją operacji i składowania - jest jednym z ważniejszych elementów w obsłudze logistycznej.

Point of View wykorzystuje taki system, który dodatkowo w zależności od potrzeb naszych klientów, możemy rozszerzać o dodatkowe funkcjonalności i moduły, dzięki czemu jesteśmy w stanie rzetelnie zarządzać różnorodnymi projektami i optymalizować nasze działania.